Про нас

Компанія «АНТИП»  надає свої послуги на ринку України вже більше 20 років. Історія розвитку ТОВ «Антип» починалась з продажу продукції  таких пивзаводів : ЗАТ «Оболонь»,  Пивзавод №2 («Пивзавод на Подолі»), Чернігівський пивзавод «Десна» ( «Чернігівське»), ВАТ «Пивобезалкогольний комбінат «Славутич», Харківський пивзавод «Рогань», ЗАТ СП «Донецький пивоварний завод» («Сармат»). Пиво цих торгових марок на той час вироблялось за класичною технологією, не було широко відоме за межами того регіону, в якому випускалось та мало невеликі терміни придатності .

Згодом деякі пивзаводи змінили умови ведення свого бізнесу. Вони зробили ставку на продаж продукції  у великих об’ємах, тим самим зміншивши технологію виробництва пива і  умови співпраці зі своїми партнерами, залучивши до поширення своєї продукції власні торгові відділи.  Керівництву компанії «АНТИП»  довелось шукати альтернативу, щоб і надалі забезпечувати споживачів  якісним «живим» пивом  із  смаковими властивостями класичного виробництва.
Маючи досвід роботи з пивом з короткими термінами придатності, дослідивши та проаналізувавши  якісні та смакові характеристики пива невеликих  пивзаводів з інших регіонів України та врахувавши відгуки споживачів з тих регіонів, компанія  прийняла рішення представити їхню продукцію на пивному ринку Києва та Київської області. Товариство «АНТИП» було першим, хто вивів «Бердичівське» на пивний ринок Києва. Ця спроба була вдалою, більше того, пиво, навіть без реклами, дуже швидко знаходило своїх прихильників, переміщуючись з маленьких магазинчиків на полиці найбільших  супермаркетів. Ми створили свою формулу успіху:
 
«Якісному пиву не потрібна реклама, важливо те, що про нього скаже споживач!»
 
Довелось розширювати асортимент,  тим самим налагоджувати партнерські зв’язки з іншими пивзаводами. ТОВ «АНТИП» стало офіційним  дистриб’ютором таких торгових марок, як «Бердичівське», «Уманьпиво»,  «Опілля», «Хмельпиво», «Рівень»,  «Калуський Бровар» та ін. У 2013 році ТОВ «АНТИП» зареєструвало власну торгову марку «ЧЕСТЬ ПИВОВАРА», яка сьогодні представляє найкращі сорти пива регіональних пивзаводів.
- Ми -  компанія, що поважає себе і цінує своїх партнерів, контролює якість продукції.
- Ми -  компанія, що скорочує відстань і час між споживачем і виробником, пропонуючи  завжди все саме найсвіжіше та найсмачніше.
- Ми -  компанія, що працює у всіх сегментах збуту: лінійний та національно-мережевий, VIP-роздріб, опт, HoReCa.
- Ми працюємо для вчасного забезпечення потреб наших споживачів продукцією, виготовленою з екологічно чистої сировини з дотриманням всіх стандартів.
- Ми дотримуємося відкритості у ділових відносинах та намагаємося у повній мірі забезпечити очікування наших партнерів та споживачів.