Новини

Новинка:
 
ТОВ "Бердичівський пивоварний завод" з 17 березня 2017 року розпочав випуск нового сорту пива "Леон".

Бердичівський пивоварний завод. Світле не пастеризоване пиво Леон


Світле не пастеризоване пиво.
Склад: вода, солод, крупа рисова, мед, натуральний чміль.
Масова частка сухих речовин: 15,5%.
Вміст спирту не менше: 6,5% об.
Енергетична цінність (калорійність): 59 кКал на 100 г пива.
Поживна (харчова) цінність: 6,5 г на 100 г пива.
Розливається:
  • у скляну пляшку 0,5 л.
Термін зберігання – 20 діб.
ДСТУ 3888-99
 
 

 
Новинка:
Сваренне за унікальним рецептом для гурманів та поціновувачів справжнього пива ... Вишуканий зразок натурального живого пива від "Уманьпиво"
 
CERVEZA I DE LA VIDA
Склад: вода, солод пивоварний ячмінний світлий, ячмінь для пивоварыння, гранули хмелю. 
Масова частка сухих речовин: 11%.
Вміст спирту не менше: 4,2% об. 
Енергетична цінність (калорійність): 4,2 кКал на 100 мл пива. 
Поживна (харчова) цінність: 4,6 г на 100 мл пива. 

Розливається:
  • у скляну пляшку 0,33 л.
  • у кегах
Термін зберігання
  • у скляній пляшці 0,33 л - 60 діб.
  • у кегах - 20 діб.
 

 
 
7 серпня 2016 в Парку Дружби Народів в Києві відбувся кулінарний баттл «Виробник VS Рітейл». Партнером цього заходу стала наша компанія «Антип»
Герої Баттла Олена Синицина, керівник Міжнародної виставки WorldFood Ukraine і Сергій Мойсеєнко, директор консалтингової компанії «Адвайзер-Біз». Олена представила Виробників продуктів харчування і напоїв, Сергій - рітейлерів. Герої готували головне блюдо пікніка - шашлик! Кожен з них мав можливість взяти допомогу. Підтримку для Олени надавав Євген Клопотенко - засновник гастромастерсой Confiture, переможець телевізійного кулінарного шоу. Сергію допомагав керівник відділу якості товарів Private Label Fozzy Group Ігор Свідерський.
В результаті баттла перемогли Виробники! Суперники-Рітейлери відстали всього на кілька шпаг. Детальніше...
 
 
 
 

08.07.2016
Наша компанія «Антип» була спонсором п'ятого ювілейного турніру з ловлі коропа «Кубок Генерала 2016» Озеро Ульяникі, який проходив з 04 ​​по 08 липня і надала пивну продукцію у якості призів для команд учасників турніру: за перше, друге, третє місце, а також за найбільшу рибу, спійману на змаганнях.
Учасники турніру мали можливість «заповнити паузи» перед проведенням жеребкування холодним пивом «Червоний ель» Уманського пивзаводу, наданим нашою компанією.
При проведенні жеребкування кожна команда, витягнувшись свій сектор лову, отримувала в подарунок ящик пива «Корифей» Опілля.
Після чотирьох діб боротьби, яка до фінішного пострілу зберігала інтригу, визначилися переможець і призери турніру. Представляємо загальну таблицю результатів змагання.
Переможцем турніру, що отримала в подарунок пиво Бердичівського, Тернопільського і Калузького заводів, стала команда Ольвія Короп м.Вознесенськ, яка спіймала 51 рибину загальною вагою 478,320 кг.
Друге місце зайняла команда Авангард 16 м Київ, яка спіймала 60 рибину загальною вагою 415,890 кг. Вони отримали в подарунок пиво Бердичівського і Тернопільського заводів.
Третє місце зайняла команда Carp Master м.Вінниця, яка спіймала 44 рибини загальною вагою 298,945 кг і отримали в подарунок пиво Рівненський заводу.
Приз за найбільшу рибину - пиво Калузького і Тернопільського заводів отримала команда Ольвія Короп м.Вознесенськ - короп вагою 20,630 кг!
На четверту добу запеклої боротьби в обідню перерву від компанії Антип учасникам роздали по 2 літри охолодженого пуншу. Учасники були в захваті.

І не тільки учасники, але і решта присутніх чоловіків.