Безалкогольні напої / Наша вода

Підприємство ТОВ «Бердичiвпиво» засноване 11.12.2000р. i з 2002р. успішно працює на ринку питних та солодких вод. Асортимент продукції включає 11 найменувань низькокалорiйних солодких безалкогольних напоїв:

 • "Дюшес"
 • "Лимонад"
 • "Крем-сода"
 • "Буратино"
 • "Екстра-ciтpo"
 • "Тархун"
 • "З ароматом Лимона"
 • "З ароматом Лимон-лайму"
 • " З ароматом барбарису "
 • "Живинка " - соковмістний
 • "Добродiй" - на зерновій сировині
 • Води питної газованої та негазованої «Наша вода плюс»
 • Води питної газованої та негазованої  мінералізованої «Наша вода плюс»
Вода на підприємство поступає з артезіанської свердловини i проходить багатоступеневу очистку  на сучасній установці водопідготовки фірми «Екософт».
Сучасна схема водопідготовки  передбачає попередню очистку вихідної води, демінералізацію методом зворотнього осмосу i корегування мінерального складу очищеної води за рахунок дозування мінеральної cyміші. В 2011р. на підприємстві запущений проект безалкогольних напоїв на цукрі, з вмістом натуральних соків, основ, рослинних екстрактів та екстракту стевії. Асортимент напої на натуральній сировині: «Полiський край»,  «Байкал», «Ситро Ван»,  «Гроно-Фрут».
Напій «Поліський край» містить натуральні компоненти - концентрат квасного сусла, концентрат квасу бродіння. Для виробництва концентрата квасного сусла використовують солод житній ферментований, солод пивоварний ячмінний, ячмінь.
Завдяки вмісту білкових речовин, вуглеводів, органічних кислот, вітамінів, особливо групи В, напій на основі  цієї сировини має не тільки харчову, а й біологічну цінність.
Haпiй «Байкал» виготовлений за класичними рецептурами що мають натуральні ароматичні компоненти, та екстракти трав.
В склад соковмісних напоїв «Ситро Ван», «Гроно-Фрут» входить концентрований яблучний ciк, що є джерелом органічних кислот, мінеральних речовин, вітамінів.
В склад напою «Гроно-Фрут» входять крім натуральних ароматів - екстракт шипшини, листки червоного винограду, екстракт iз шкірочки червоного винограду, що є натуральним барвинком напою. Ароматичні речовини напою «Ситро Ван» це спиртові екстракти цитрусових плодів i натуральний ванілін.  Ізюминкою ycix напоїв є те, що вони виготовлені на цукрі, та з екстрактом стевії. Екстракт стевії виготовляється iз листочків лікарської рослини стевії . До складу стевії входять pізні мінеральні сполуки, вітаміни, ефірні масла, амінокислоти, пектини. Раціонально застосування стевії в програмах зниження ваги. Дослідження показали, що стевія нормалізує рівень цукру в крові і рекомендується для застосування у хворих з порушенням обміну речовин, у тому числі у хворих на цукровий діабет, атеросклероз, ожирінням і іншими супутніми захворюваннями.
Якість, безпечність,контроль на кожному етапі виробництва - це основні критерії на яких базується стратегія підприємства. Підтвердженням високої якості виготовленої продукції є відзнаки , які підприємство одержувало на професійних конкурсах :
 
Напій б/а «Добродій» - три золотих медалі;
Напій б/а «Живинка» -   срібна медаль;
Вода питна оброблена штучно-мінералізована середньогазована «Наша вода  плюс» - золота медаль;
Вода питна оброблена негазована  «Наша вода » - золота медаль;

Вода питна оброблена середньогазована  «Наша вода » - срібна медаль.