Мінеральна вода / Аква-Поляна

Завод створено на базі санаторію “Поляна”. 
“Аква-Поляна” – це сучасне підприємство, що працює за новітніми технологіями та на ефективному обладнанні відомої в Європі австрійської фірми “Kosme”. Перша пляшка мінеральної води зійшла з конвеєра підприємства в квітні 2004 року. Природна мінеральна вода “Поляна Купель” потрапляє на лінію безпосередньо зі свердловини, завдяки чому її лікувальні властивості зберігаються значно довше. 

Для виготовлення вод “Поляна Купель”, “Поляна Квасова”, “Лужанська” використовується природного походження високоякісна вуглекислота, яка поставляється з Угорщини фірмою “Messer”. 

Потужність лінії розливу мінеральної води від 3 до 5 тис. пляшок/годину.

На підприємстві запроваджено виробництво столової очищеної питної води. Вода «Столова Аква-Поляна» сертифікована за державними стандартами. Крім того, в 2009 році введено в експлуатацію нову лінію по розливу мінеральної води потужністю 3 тис. пляшок/годину в скляну тару преміум класу. 

Широка популярність і висока якість мінеральних лікувально-столових вод, випущених відомою вітчизняною мінеральною компанією «Аква-Поляна», принесло відчутний ефект. Компанія з своїми мінеральними водами здобула численні нагороди на престижних міжнародних виставках.