Власна торгова марка ТОВ "Антип" - "ЖИВА ЛЕГЕНДА"

Власна торгова марка ТОВ "Антип" - "ЖИВА ЛЕГЕНДА"

«Жива» — пиво непастеризоване (оброблено температурою для «придушення і загибелі вегетативних форм мікроорганізмів). Непастеризований продукт зберігає групу вітамінів В1, В2, В5, В6, В12, С, Е, РР, Н, адже саме ця група вітамінів міститься в проростаючих злакових зернах, які називають солодом, також корисну ферулову кислоту, кальцій і залізо в розрізі 3-6% від денної необхідної норми для людини.

 

«Легенда» — слово, яке має пряме відношення до легендарного чеського і німецького пивоваріння. Адже ні кому не секрет, що чеські і німецькі сорти є еталоном і класикою пивоварної галузі. Німці позиціонують своє пиво, як «чисте» і чесне, без будь-яких добавок за законом Райнхайтсгебот від 1516 року, згідно з початкового тексту документа, для виробництва пива повинні використовуватися тільки 3 інгредієнта: вода, ячмінь (ячмінний солод) і хміль. І чеського пивоваріння — Чеське пиво має довгу історію і високу репутацію в світі. В основному, в Чехії поширені лагери, але є й інші види пива на зразок пшеничного або портеру.

Тому, об’єднавши все найкраще з класичних шкіл чеського і німецького пивоваріння ми створили унікальну лінійку під торговою маркою «Жива Легенда» з кращої української сировини — солоду і хмелю вирощеного на Українській родючої землі і звареного досвідченими і кращими пивоварами-технологами.

У поєднанні з доступністю ціни ми надали воістину гідний продукт.

Жива Легенда «LAGER»

Жива Легенда «LAGER»

Світле пиво.   

Обсяг KEG в літрах: 50 (флеш)                                       Термін зберігання – 14 діб.  

Обсяг KEG в літрах: 50 (флеш)         Термін зберігання – 14 діб.  

Склад: вода, солод пивоварний ячмінний, ячмінь пивоварний, хміль, дріжджі пивні.

М’який солодовий смак, збалансована хмелева гiрчинка. Виготовлене за традиційною рецептурою «Баварського пивного закону» 1516 року з солоду, хмелю та води. Пиво непастеризоване.

«Жива» — пиво непастеризоване (оброблено температурою для «придушення і загибелі вегетативних форм мікроорганізмів). Чи не пастеризований продукт зберігає групу вітамінів В1, В2, В5, В6, В12, С, Е, РР, Н, адже саме ця група вітамінів міститься в проростають злакових зернах, які називають солодом, корисної феруловой кислоти, кальцію і заліза в розрізі 3-6% від денної необхідної норми для людини.

 

«Легенда» — слово, яке має пряме відношення до легендарного чеському і німецькому пивоварению. Адже ні кому не секрет, що чеські і німецькі сорти є еталоном і класикою пивоварної галузі. Німці позиціонують себе як «чисте» і чесне пиво без будь-яких добавок за законом Райнхайтсгебот від 1516 року, згідно з початкового тексту документа, для виробництва пива повинні використовуватися тільки 3 інгредієнта: вода, ячмінь (ячмінний солод) і хміль. І чеського пивоваріння — Чеське пиво має довгу історію і високу репутацію в світі. В основному, в Чехії поширені лагери, але є й інші види пива на зразок пшеничного або портеру.

Тому, об’єднавши все найкраще з класичних шкіл чеського і німецького пивоваріння ми створили унікальну лінійку під торговою маркою «Жива Легенда» з кращого українського сировини — солоду і хмелю вирощеного на Українській родючої землі і звареного досвідченими і кращими пивоварами-технологами.

У поєднанні з доступністю ціни ми надали воістину гідний продукт.

Наступний завод з кеговим товаром ↴

Наступний завод з кеговим товаром ↴

JOHN GASPAR

JOHN GASPAR

Торгову марку Джон Гашпар, саме так називають це пиво на батьківщині, придумали 2 друга угорського походження, Януш і Гашпар, в один жаркий день. Тамуючи спрагу джерельною водою, яка є головним багатством тих країв, вони представили, як було б добре зварити з неї пиво. Натхненні ідеєю, друзі обговорили її зі своїми дружинами і, отримавши благословення, приступили до варіння. Джон Гашпар зараз готується на сучасних потужностях заводу «Карпатська пивоварня», побудованого в 1997 році. Пивовари дотримуються традиції і готують продукт європейської якості.

Продукція: пляшкове пиво, розливне пиво